Výběr z podcastů i-n 3

Verze pro tisk |

Podcasty dělám zcela zadarmo a nezištně. Jedinou odměnou mi je jejich poslechovost, proto čas od času nabídnu výběr pěti ukázek z těch starých. Třeba vás zpětně zaujmou.

Dnes jde tak trochu o náhodný výběr z minulých let. Příště zkusím nějaké žebříčky. Poslouchat můžete na všech možných aplikacích od Spotify po podcast Apple. A opravdu mě těší každý posluchač. 

1. Podcast i-n 73 s Terezou Hruškovou o Vánocích v České Lípě

Takto jsem si o vánočním nakupování s Terezou Hruškovou, iniciátorkou Totálně Lokálně, povídal loni. Letos jsme si to zopákli. Málokdo ví o obchodech v centru našeho města více.

2. Podcast i-novin 38 - Silvestrovský podcast

Takto jsme se s přítelkyní Kačkou pokoušeli natáčet na Silvestra 2020. Byl tuhý Covid a my načerno přespávali v chatce v Posázaví.

3. Podcast i-novin 23 s Janou Pěčovou hlavně o literatuře

V době tuhého covidu jsem natáčel podcasty o literatuře. Rád si je pouštím znovu. Dnes jsem vybral ten s Janou Pěčovou. S ní se povídá velmi dobře - je exhibicionistka a bývá dobře připravena, jak se na učitelku sluší.

4. Podcast i-novin 19 s Viktorem Česenkem hlavně o fotbalu

Několikrát jsem se pokoušel točit i o sportu. Rozhovor s Viktorem Česenkem, zejména o Lokotce, patří mezi dlouhodobě nejvíce poslouchané.

5. Podcast i-novin 8 - Volební s Petrem Jeníkem

První politický podcast, před volbami do Senátu, byl s Pirátem Petrem Jeníkem.

Nahoru