Staň se florbalistkou - růžový florbal je tady!

Verze pro tisk |

Českolipský florbalový klub spouští unikátní náborovou akci - růžový florbal. Ten je určen pouze pro dívky již od tří let! Speciální projekt má za cíl přitáhnout k populárnímu sportu i dívky a dotáhnout kompletní mládežnickou strukturu i v této kategorii.

FBC, jako první českolipský klub, se tak může chlubit kompletní strukturou v obou kategoriích, chlapců i dívek. V aktuální sezóně mohou dívky navštěvovat tréninky přípravky, elévek, mladších a starších žákyněk, dorostenek, juniorek či žen. Klub výrazně posílil nejen v dívčích kategoriích, ale i trenérském týmu, hlavním garantem celé struktury se stává Štěpán Slaný, pod ním pak budou trénovat hráči “A” týmu jako je Vojtěch Legner, či Jan Spilka.

Zajímavostí je i angažování české reprezentantky a českolipské odchovankyně Nikol Pekárkové. “Letošní rok bude vedle Superligy bude ve znamení rozvoje dívčího florbalu, který chceme během jedné sezóny výrazně posunout. V současné době máme v klubu téměř padesát dívek, tento stav chceme min. zdvojnásobit a vytvořit příjemné a kamarádské prostředí, které bude ostatní dívky motivovat, aby neseděly doma a přidaly se k nám”, plánuje Štěpán Slaný. Ačkoliv českolipský klub se dlouhodobě prezentuje tradičními barvami města, modrou nyní vystřídá růžová, která bude provázet tuto dívčí strukturu s heslem “růžový florbal”. Všichni zájemci mají možnost si bezplatně florbal vyzkoušet na jeden měsíc!

Florbalový klub spouští i školní akci Tour de School, kdy postupně navštíví se speciálním programem základní školy, při této akci si budou moc žáci zkusit florbal v trochu jiném balení, zatrénovat si a popovídat se superligovými hráči České Lípy.

otevřené tréninky dívek:
dívky 2011 a mladší - Pondělí 16:15-17:30 Sportovní hala, Čtvrtek 15:00-16:15 Lokomotiva
dívky 2010 - 2005 - Středa 16:15-17:30 Sportovní hala, Pátek 14:30-16:00 Lokomotiva
dívky 2004 - 2000 - Středa 17:30-18:45 Sportovní hala, Pátek 16:30-17:45 Sportovní hala

alt
Nahoru