A-tým HC Česká Lípa začíná s přípravou na sezónu

Verze pro tisk |

V úterý 27. 8. 2013 začíná příprava týmu mužů na další sezónu Krajské ligy Libereckého kraje.

Do přípravy se zapojí snad všichni hráči, kteří reprezentovali naše město i v loňské sezóně, připojí se několik dorostenců a juniorů, jednáme o posílení týmu o dva nebo tři hráče z nedalekého Děčína.

Hrací dny budou stejně jako loni v sobotu, začátek zápasů v 15:15 hodin. Soutěž začíná koncem září, ale hned první kolo máme volno a na domácím ledě se v mistrovském utkání představíme 5. října 2013, kdy nás prověří nejlepší celek loňského ročníku a vítěz soutěže VTJ Liberec.

 

Na září chystáme přípravná utkání. Nejprve se 14.9.2013 v 15 hodin  v České Lípě představí tým královéhradecké krajské ligy -  HC Jičín. V neděli 22.9.2013 v 17 hodin přivítáme tým třetí Oberligy , německý celek Tornado Niesky. Na stránkách Tornada Niesky klub nabízí fanouškům dopravu na utkání, tak se můžeme těšit na dobrou hokejovou atmosféru.

 

Loni náš tým skončil v základní části druhý, pak bohužel neuspěl v semifinále s týmem PSK Liberec. Naším cílem je předvádět útočný hokej a bojovat o přední příčky v tabulce, hlavně ale chceme hokejem bavit českolipské diváky a být příkladem a motivací pro naši hokejovou mládež.

Nahoru