HC Česká Lípa – Krajská liga ledního hokeje začíná!

Verze pro tisk |

Již v tomto týdnu se rozebíhá prvními zápasy Krajská liga Libereckého kraje v ledním hokeji. Oproti minulým sezónám nás čeká více utkání, protože v soutěži startuje sedm účastníků: HC Česká Lípa, HC Frýdlant, HC Lomnice nad Popelkou, HC Slavoj Liberec, HC Stavební Stroje Jičín, HC Turnov 1931 a HC TS Varnsdorf. Soutěž se bude hrát na čtyři kola, každý tým v základní části odehraje 24 utkání, z toho 12 na domácím ledě. Pro kluby na pátém až sedmém místě po základní části soutěž končí, týmy na prvních čtyřech místech se utkají v Play-Off.

Semifinále Play – Off KLM:
Družstva umístěná po skončení 1. části „KLM“ - na 1. - 4. místě sehrají semifinále na 2 vítězná utkání. (dle pořadí 1 se 4, respektive 2 se 3 týmem po 1. části KLM) První a případně třetí utkání se hraje u lépe umístěného družstva po 1. části - „KLM“.

O 3. a 4. místo:
Poražená družstva v semifinále se utkají o 3. a 4. místo „KLM“ na 2 vítězná utkání. První a případně třetí utkání se hraje u lépe umístěného družstva po 1. části soutěže. Vítězné družstvo získává 3. místo v KLM pro sezónu 2018-2019 a obdrží bronzové medaile.

Finále, o 1. a 2. místo:
Vítězná družstva v semifinále se utkají o 1. a 2. místo „KLM“ na 2 vítězná utkání. První a případně třetí utkání se hraje u lépe umístěného družstva po 1. části soutěže. Poražené družstvo získává 2. místo v KLM pro sezónu 2018-2019 a obdrží stříbrné medaile. Vítězné družstvo získává 1. místo v KLM pro sezónu 2018-2019 a obdrží putovní pohár a zlaté medaile, čímž zároveň získává právo účasti v kvalifikaci o II. ligu ČR pro sezónu 2019-2020.

První utkání v České Lípě nás čeká již tuto neděli 23. 9. 2018 od 17:30 hodin. Jinak bude hrací den pro domácí utkání HC Česká Lípa opět sobota od 16. hodin. Vstupné na utkání zůstává 30 Kč, děti, důchodci i studenti zdarma. O první přestávce se budou opět losovat vstupenky o ceny. Přijďte se podívat na hokej a podpořit Českolipské hokejisty!

alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru