Hokejisté České Lípy přivezli všechny body z Lomnice!

Verze pro tisk |

Po sobotním domácím utkání proti Turnovu, které bohužel body domácím nepřineslo, hned v neděli vyrazil A-tým HC Česká Lípa k dohrávce do Lomnice nad Popelkou.

Hned v první minutě první třetiny skóroval českolipský veterán David Bauer a bylo to 0:1, bohužel pár minut po té byl českolipský střelec zraněn a utkání nedohrál. Domácí tým se snažil vyrovnat, tlačil se před českolipskou branku, ale to se podařilo až ve druhé třetině v přesilovce a v závěru druhé části hry šel domácí celek i do vedení 2 : 1. V závěrečné třetině tlak domácích trval, ale hosté vyráželi do protiútoků a podařilo se jim skóre otočit, když se ve 47. a 49. minutě trefil Lukáš Krupička. Přes velký tlak domácích se již skóre neměnilo a tak si Česká Lípa odváží všechny body!

Na odvetu se můžou českolipští těšit již tuto sobotu 17. 11. 2018, tradičně od 16 hodin, kdy HC Česká Lípa hostí právě tým HC Lomnice nad Popelkou. Vstupné je vzhledem k postavení domácího týmu v tabulce zdarma.

0012 HC Lomnice n/Pop. : HC Česká Lípa 2 : 3 (0:1, 2:0, 0:2)

Sestava domácí: Dulák – Martinec, Špaček, Kuch, Maryška, Syrovátka Jakub, Kotula , Junek, Sehnoutek, Maťátko, Liška, Křepelka, Syrovátka Lukáš, Rudiš, Srnský, Mizera.

Sestava hosté: Bohatý - Černý, Novák,Žák, Rašín, Zelinger, Krupička, Osmani, Češka, Ivanyuk, Bauer, Gazsi, Holčák, Šesták.

Branky: 23. Junek (Syrovátka Lukáš), 39. Křepelka (Špaček).
00:09 .Bauer (Novák), 47. Krupička (Šesták), 49. Krupička (Holčák).

Vyloučení: 4 : 8 Využití: 1:0 Oslabení: 0:0 Diváků: 230
Rozhodčí: Hrubý Michal -Kreibich Petr, Novák Jiří


0028 HC Česká Lípa : HC Turnov 1931 2 : 6 (1:4, 0:1, 1:1)

Sestava domácí: Andrýsek, Bohatý, Černý, Novák,Žák, Rašín, Zelinger, Krupička, Osmani, Češka, Michajličenko, Preussler, Ivanyuk, Gazsi, Holčák, Šesták.

 HC Turnov 1931
Jiránek -, Kysilka Marek, Zákoutský Jiří, Zákoutský Jan,Šuráň, Zbroj Lukáš, Šimůnek Jakub, Hanuš, Hujer, Jágr, Miškovský, Vondráček , Duda , Dvořák, Zákoutský Petr, Bělohorský Matouš, Šimůnek Jiří.

Branky: 9. Novák , 53. Šesták (Holčák), 6. Miškovský (Zákoutský Jiří), 11. Miškovský (Šimůnek), 17. Hanuš, 19. Zbroj (Hanuš), 37. Zákoutský Jan (Šuráň ,Šimůnek), 48. Bělohorský (Jágr).
Vyloučení: 4 : 6 Využití 0:0, Oslabení 0:0 VT: Č.L.: Osmani Florián 2 + 10 KOL
Rozhodčí: Mizera David – Mizera Ladislav, Reichelt Michael
Diváků 100
      

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru