Máchovské radovánky ročníku 2005

Verze pro tisk |

Ve dnech 14. 8. – 18. 8. 2013 se ročník 2005 připravoval na svou nadcházející sezonu v krásném a malebném prostředí Máchova kraje. Účast byla téměř 100%, jen marodka nám oslabila „svatyni“, kterou bude v roce 2013/2014 hájit opět David Hora.

Tomáš Hrobský se potýká s delším zraněním dolní končetiny a Luboš Čamra chyběl pouze na suché přípravě. Celé soustředění proběhlo v prostorách areálu Termit Doksy, kde jsme našli vše potřebné od ubytování až po sportovní vyžití.

Lanové centrum prověřilo odvahy chlapců hned první den a napodobovací metodou došli všichni až na vrchol. S příchodem noci se odloučení od rodičů stalo další prověrkou a přežití při teplotě +4 Celsia nikoho nezaskočilo. Od druhého večera „zdravotník“ Anička Špindlerová vyřešila usínání pohádkou a problém byl odstraněn po celou dobu soustředění. Po hlášce malého hokejisty „tady nejsme na uklízení, ale abychom se naučili hrát hokej!!!“ bylo všem „dospělákům“ zrušeno a odebráno bodování úklidu a dbalo se na pouhé udržování chatek…… Ve středisku Termit jsme měli každé ráno rozcvičku, suchou přípravu na umělém kluzišti, fotbálek a osvěžení v bazénu.

Tréninky na ledě (5x) byly plně využity. Na bruslařské umění dbala Markéta Hájková, v dovednostních celcích se vyřádili Jarda Lučan (trenér HC Třemošná), David Mizera, Luboš Čamra, Milan Čunát a Roman Janata. Největší důraz jsme opět kladli na bruslení, což je u našich malých hokejistů to nejhlavnější, než přistoupíme k obtížnějším hokejovým cvikům a akcím!!!

Další akcí byly cyklistické výlety (i s rodiči) a prověrka fyzických a psychických zdatností. Myslím, že všichni zaslouží ohodnocení na jedničku. Snaha byla patrná naprosto u všech. Odměnou za náročný tréninkový program byla všem sobotní návštěva Aquaparku ve Starých Splavech a ani jízda na kolech zpět nikoho nezaskočila, protože se již všichni těšili na příjezd rodičů a večerní grilovačku.

 

 Všem trenérům a pomocníkům z řad rodičů velmi děkuji.

 

Trenér HC 3 – ročník 2005

Roman Janata                                      foto: Anna Špindlerová

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru