Derniéra muzikálu MAMMA MIA! v ZUŠ - PRO NEMOC ZRUŠENO

Verze pro tisk |

Představení muselo být pro nemoc zrušeno, náhradní termín bude oznámen. Děkujeme za pochopení. 

Dětský pěvecký sbor Talent z českolipské ZUŠ nastudoval muzikál "Mamma Mia!", který je založen na písních úspěšné švédské skupiny ABBA. Talent vám toto představení naposledy zazpívá, zahraje a zatančí na Velkém sále ZUŠ 1. března 2023 od 17 hodin, vstup zdarma.

Přestože byl název muzikálu převzat z písně skupiny ABBA, která v roce 1975 stoupala na žebříčcích hitparád, samotný příběh nemá s osudem kapely nic společného. Příběh se odehrává na řeckém ostrově Kalokairi, kde Donna vlastní a provozuje hotel pro místní i turisty. Její dcera Sophie, která je zasnoubena s mladíkem jménem Sky, vždy toužila vědět, kdo je jejím otcem, ale Donna o své minulosti nechce mluvit. Sophie objeví matčin starý deník a narazí na zápisky, ve kterých Donna popisuje intimní schůzky s třemi muži. Sophie je přesvědčena, že jeden z těch tří mužů je její otec a pošle každému z nich pozvánku na svou svatbu, aniž by o tom své matce řekla. Zjistí, kdo je její otec?

Londýnská premiéra muzikálu se konala v dubnu 1999, česká verze muzikálu měla premiéru v prosinci 2014 v pražském Kongresovém centru v režii Antonína Procházky a českolipská premiéra se uskutečnila v loňském školním roce v ZUŠ Česká Lípa v režii p. uč. Petry Jandíkové a v provedení DPS Talent a derniéra se uskuteční 1. března 2023. Jste srdečně zváni!


 

Nahoru