Hudební tipy listopad

Verze pro tisk |

Lenka Nová a Petr Malásek
Osobitá zpěvačka s nezaměnitelným sametovým altem, která se v posledních letech nejvíce prezentovala na koncertech s Michalem Horáčkem, navázala spolupráci s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem. Hudební spojení těchto dvou osobností zaznamenalo velkou pozornost a nadšení publika nejen díky neopakovatelné atmosféře, kterou si i vy můžete vychutnat díky koncertu v rámci Ve dvou tour.
7. 11., Městské divadlo Nový Bor

Komunál 
Chlumecká rocková šestičlenná banda zahrnula Českou Lípu mezi 21 zastávek napříč Českou republikou do svého Klášter Best of Tour. Kapela připravila pro fanoušky speciální playlist, který je složený nejen z nových písniček, ale i ze starých, osvědčených a oblíbených pecek. Spolu s nimi vyráží na cesty i kapela De Bill Heads.
9. 11., KD Crystal

Live Foyn Friis Band
Norská zpěvačka a skladatelka Live F. Friis je zářící hvězdou skandinávského jazzového vokálu a miláček hudebních kritiků, kteří její hudbu většinou zařazují do kategorie indie-jazz s prvky popu. Během svých koncertů interpretuje tato mladistvá světoběžnice nejen své autorské skladby, ale i jazzové standardy, a na turné v ČR vystoupí, jako již před dvěma lety, krom jiného s předními českými a slovenskými jazzmany.
21. 11, U bílýho černocha

Peter Lipa Band
Peter Lipa patří do absolutní pěvecké špičky československé scény. Překročil všechny hranice různých žánrů, ať už jazzu, popu, blues nebo rocku. Na jeho koncertech prostě není možné se nebavit, nenechat se vtáhnout do hudebních nápadů, které vytváří se zkušenými muzikanty za zády.
27. 11., Městské divadlo Nový Bor

Nahoru