Dnes je 30. 09. 2024
svátek má Jeroným

ČZU „B“ - LOKO 3:0 (17,15,19)

Do zápasu jsme vstoupili dobře. Od začátku setu jsme vedli a dost nám pomáhal soupeř, který chyboval v útoku. Za stavu 15:13 jsme několikrát špatně přihráli a už jsme se vezli. Domácí trestali každou naši chybu a set celkem v pohodě vyhráli.

Ve druhém setu jsme vedli 7:4, jenže pak nás znovu zradil příjem set jsme lehce ztratili. Ve třetím setu si domácí od začátku vypracovali mírný náskok a ten zvyšovali až do konce  a zápas dovedli do vítězného konce.

Hodnocení zápasu trenérem :

Dnes mi chyběla ta zarputilost a chuť bojovat o každý míč, která nás zdobila v pátečním zápase. Nemůžu říct, že by kluci nebojovali, ale včera to vypadalo rozhodně lépe. Znovu jsme se trápili na přihrávce a když se k tomu přidal ten sněhulák na kůle, který domácím dost připískával, bylo o zápase rozhodnuto.

Příští týden hrajeme v pátek 8.2.2013 od 20.00 hodin třetí zápas v domácí hale a pokud vyhrajeme, bude se hrát i v sobotu.

hráno 68 minut

Hráli : Javůrek, German, Peníška, Šén, Poživil,  Špringl, Brychta, Pekárek libero: Pavlíček