Dnes je 30. 09. 2024
svátek má Jeroným

LOKO - ČZU „B“ 3:2 (-23.14,18,-15,9)

Začátek prvního setu byl vyrovnaný až do stavu 6:6. Potom hosté udělali tři vícebodové šňůry a odskočili o sedm bodů a vedli 17:10. Zdálo se, že je rozhodnuto. My jsme však zabojovali   a mohutně jsme dotahovali.

Naši snahu zhatil rozhodčí několika nepřesnými výroky a set jsme  ztratili nejtěsnějším rozdílem. Druhý set měl podobný průběh jako set první, ale byli jsme to my kdo dělal bodové šňůry a set jsme jednoznačně vyhráli, když ho ukončil Peky esem. Třetí set byl od začátku v naší režii. Od začátku jsme vedli, svůj náskok jsme až do konce setu zvyšovali a  znovu ukončil ho Peky esem. Čtvrtý set jsme začali špatně přihrávat. Následně jsme špatně útočili a hosté nás trestali. Set jednoznačně vyhráli a šlo se na tie-break. Ten jsme začali dobře a rychle jsme vedli  6:2 a 9:3. Výbornou hrou v poli a v útoku jsme náskok udrželi až do konce a konečně jsme v play-off vyhráli.

Hodnocení zápasu trenérem :

Pěkný bojovný zápas, ale taky se zbytečnými chybami na obou stranách. Vynikající diváci, kteří fandili i v době kdy se nám moc nedařilo.

-      Božka znovu výborný v útoku

-      Mára nastoupil až v druhém setu a měl impozatní nástup a rozhodně z něj roste výbornej hráč

-      Peky odvedl svůj standart a je to jistota na kterou je spolehnutí – výborná podání