Českolipští volejalisté mají za sebou další víkend, tentokrát ovšem nebyl příliš úspěšný. Přečtěte si trenérovo hodnocení.

EGE Č. Budějovice - LOKO 3:0 (21,20,23)

hráno 79 minut
Hráli: Javůrek, German, Peníška, Bajer, Poživil, Plachý, Brychta, Pekárek, Kolařík, libero: Šén
V prvním setu jsme špatně přihrávali a to se nejvíce projevilo v koncovce. Ve druhém setu jsme trochu zlepšili přihrávku, ale zkazili jsme sedm podání a to rozhodlo. Ve třetím setu nám na vítězství nestačilo ani vedení 22:18, a tak jsme neuhráli ani set.

Slávia Plzeň - LOKO 3:2 (-22,23,22,-31,10)

hráno 116 minut
Hráli: Javůrek, German, Peníška, Bajer, Poživil, Šén, Plachý, Brychta, Pekárek, Kolařík, bez libera

Vyrovnaný zápas rozhodovaly koncovky setů. Dvakrát jsme byli úspěšnější my, dvakrát domácí. V pátém setu domácí získali čtyřbodové vedení 7:3 a my jsme náskok nedokázali stáhnout. Konec setu, to byl tak trochu zmar, který jsme zakončili dvěma zkaženými podáními.
Hodnocení zápasů trenérem:
Na oba zápasy jsme jeli bez libera a bylo to sakra znát. Špatně jsme přihrávali a při hře v poli byl chaos. Stále je naše hra nevyrovnaná. Jsme schopni soupeře dostat pod tlak, získáme si náskok a pak uděláme školácké chyby. Ztratíme tři, čtyři body za sebou. To nás stojí mnoho sil, které nám v koncovkách chybí, a proto ztrácíme celé zápasy.