Martinské trhy na Vedlejší koleji již v neděli

Verze pro tisk |

MARTINSKÉ TRHY

Srdečně Vás zveme na 4. ročník Martinských trhů, který proběhne v neděli 12.11. 2023 od 13 do 19 hodin na Vedlejší koleji v Novém Boru.

Martinské trhy jsou moderní městské trhy se svěží módou, šperky, sklem a designem, kde se lidé pobaví a odpočinou si.  Budete si moci vychutnat kulinářské speciality, poslechnout Kytlický chrámový sbor, zapojit se do aukce výrobků místních sklářských mistrů, zhlédnout legendu o svatém Martinovi v podání dětí z NZDM Vafle. Na úvod tohoto divadelního představení si připravil pár slov k legendě farář Pavel Morávek. Na závěr se budete moci projít se svatým Martinem na bílém koni v lampionovém průvodu městem Nový Bor. V průběhu trhů bude možnost ochutnat svatomartinské rohlíčky, které pro Vás upeče Rodina v centru.

Letošní novinkou v programu je aukce sklářských výrobků, které nám darovali místní skláři.  Výdělek z aukce půjde na podporu rodin, o které se Rodina v centru stará. Lampiony bude možné zakoupit na místě.

Martinské trhy proběhnou ve Vedlejší koleji, která je multifunkčním prostorem, kde probíhají výstavy, koncerty, besedy či autorská čtení.

PROGRAM

13:00 Otevření trhů

14:30 Kytlický chrámový sbor

15:30 Aukce sklářských výrobků

16:30 Legenda o svatém Martinovi s úvodním slovem faráře Pavla Morávka

17:30 Lampionový průvod s živým bílým koněm a svatým Martinem

Akce je vhodná pro širokou veřejnost, rodiče i děti. Na všechny se moc těšíme na viděnou na Vedlejší koleji.

alt
alt
alt
alt
Nahoru